Kullanıcı adınız
Şifreniz
Giriş yap
Üye Ol
HABERLER
Adalet Bakanı Ergin: Akil insanlara ücret ödenmiyor
6 yıl önce eklendi, 1647 kez okundu

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, TBMM Genel Kurulu'nda milletvekillerinin sorularını yanıtladı.

"AKİLLERE PARA ÖDENMİYOR"

Ergin, Akil İnsanlar'a ücretödenmediğini belirterek, "Bunlar gönüllü hizmetlerdir. Ülkelerinin geleceklerini düşünen vatansever kişilerdir. Yaptıkları çalışmalar da Kamu Güvenliği Müsteşarlığı tarafından organize edilmektedir" dedi.

Sadullah Ergin şunları söyledi:

TALİMATI OLMADI

Silivri'de Başbakan, ne hakimlere ne savcılara talimat verme noktasında değildir. Orada yapılanın bir kaba kuvvet gösterisi olduğunu, duruşma salonunda yargıya baskı yapıldığını ifade etmiş, bunu kınamıştır Sayın Başbakan. Ben de Başbakan'ın yaptığı tespite önemli ölçüde katılıyorum.

TEMEL FIKRASI ANLATTI

Laiklik yargı eliyle kaldırılıyor, laiklik tehlike altında, irtica hortluyor, memleket elden gidiyor bunlar artık çok eskide kaldı. Karşılığı olmayan şeyler. Bu ülkede sosyalistler tehdit, aleviler tehdit, komünistler tehdit, Kürtler tehdit, müslümanlar tehdit. Hani Temel otoyolda ters yöne girmiş, polis radyosu da anons yapıyor,'dikkat trafiği aç ters yönden gidiyor' diye. Temel 'Ne bitanesi hepisu terstengeliyor' demiş. Bu ülkede vatandaşların önemli kısmı devlete tehdit gibi algılanmış geçmişte. Başımızı kumdan çıkaralım lütfen.

Türkiyenin en çok dinlenen radyoları ! - Copyright © 2013 Tüm hakları FullRadyo'a aittir.
radyo dinle - canli radyo dinle - online radyo dinle
Roxonet Internet Hizmetleri